Chcem prenajať svoju nehnuteľnosť

Experti na prenájom

Komplexné riešenia správy nehnuteľností.
Celý proces zvládame s profesionalitou a skúsenosťami.

Zoznámenie

Každú nehnuteľnosť, ktorej sa ujmeme chceme najradšej aj fyzicky vidieť. Nasať jej atmosféru a pocit potrebné pre prípravu najlepšej prezentácie pre nastavenie presvedčivého marketingu. HOMESTAGING – fotenie a príprava Vašej nehnuteľnosti v našej réžii je samozrejmosťou.

Hľadáme najlepších

V procese výberu pozorne načúvame aj referenciám a skúsenostiam od predošlých vlastníkov a nájomcov. Naším štandardom je, v rámci našich možností, overiť schopnosti pravidelne uhrádzať nájomné budúcim nájomcom. Myslime aj na domácich miláčikov, ktorých budúci nájomcovia na požiadanie radi „pribalia“ zo sebou na obhliadku.

Dlhodobé prenájmy

Naše know how a dôsledný VÝBER umožňujú nájsť tých najvhodnejších nájomcov alebo očakávanú nehnuteľnosť. To poskytuje vlastníkovi aj nájomcovi minimalizovať ďalšie náklady a udržať si svoj SPOKOJNÝ NÁJOMNÝ vzťah dlhodobo.

Bezstarostne

Šetríme Váš čas. Ako? Zatiaľ čo sa VY venujete rodine, práci alebo svojmu milovanému hobby MY za vás realizujeme obhliadky a hľadáme to najlepšie. V prípade, že ste  v zahraničí, radi Vás zastúpime a poskytneme službu „RENT MANAGEMENT“.

Autor fotky: Elly Fairytale na Pexels

Marketing a reklama

Orientujeme sa vo svete dynamicky meniaceho sa marketingu a efektívne zasahujeme tam, kde mame najväčšiu šancu na spätnú väzbu a prílev potenciálnych záujemcov. Kvalitne pripravená prezentácia nehnuteľnosti je pre nás samozrejmosťou.

Garancia prenájmu počas roka

Našim cieľom je predovšetkým spokojnosť klienta a preto všetkým vlastníkom, ktorí s nami uzatvoria exkluzívnu sprostredkovateľskú zmluvu a nechajú nás za nich pracovať, poskytneme ROČNÚ GARANCIU NÁJMU…. len tak, aby mohli kľudne spávať.

Vyplňte krátky formulár a my Vás budeme kontaktovať